Depilacja laserowa całe ciało

Zabieg na twarz Kraków - Oksybrazja 

 

 

 

Oksybrazja, znana również jako peeling tlenowo-wodny, to zabieg polegający na złuszczanie martwego naskórka. Jest ona łagodniejsza niż mikrodermabrazja, po oksybrazji nie pozostają zaczerwienienia, w dodatku wykonuje się ją bezdotykowo. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób z cerą wrażliwą, delikatną z tendencjami do występowania rumieni i łatwego podrażniania. Już od pierwszego zabiegu można zauważyć nawilżenie, oczyszczenie i odświeżenie skóry poddanej oksybrazji.

 

Co to jest oksybrazja?

 

Oksybrazja do nieinwazyjny, bezdotykowy zabieg dotleniający i oczyszczający skórę z martwego naskórka. Do wykonywania zabiegu używana jest sól fizjologiczna, która wraz ze sprężonym tlenem wtłaczana jest w głąb skóry. Oksybrazja najczęściej wykonywana jest w obrębie twarzy i szyi, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zabiegowi temu poddać dekolt i górną część pleców. Peeling tlenowo-wodny bardzo często jest wstępem do innych zabiegów – idealnie sprawdza się przed nałożeniem kwasów na twarz. To także świetny sposób na letnie upały – po oksybrazji towarzyszy przyjemne uczucie orzeźwienia, a odświeżona skóra nie będzie tak wrażliwa na podrażnienia. Wiele naszych pacjentek decyduje się na peeling tlenowo-wodny dzień lub dwa dni przed ważną uroczystością, by ich cera prezentowała się młodo i zdrowo.

 

Peeling tlenowo-wodny – zalety

 

Chociaż peeling tlenowo-wodny jest łagodnym i delikatnym zabiegiem, nie oznacza, że jest on pozbawiony korzyści. Wspomniane wcześniej odświeżenie i oczyszczenie skóry z martwego i zrogowaciałego naskórka to tylko jedna z zalet. Intensywny strumień tlenu i soli fizjologicznej stymuluje mikrokrążenie i reguluje sebum, co w połączeniu z aplikacją aktywnych preparatów pomaga odżywić skórę. Gładkość skóry po oksybrazji jest widoczna i wyczuwalna w dotyku, a efekt ten może być skutecznie utrwalony poprzez serię zabiegów. Warto zauważyć, że oksybrazja jest jednym z niewielu zabiegów oczyszczających, który może być zastosowany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. To także zaleta dla przyszłych i młodych mam, które chcą zadbać o swoją skórę, a nie mogą być zakwalifikowane do mikrodermabrazji czy sonoforezy. Przesuszona, tłusta lub zanieczyszczona skóra już po pierwszym zabiegu zyska blask i higieniczną czystość.

 

Oksybrazja – zalecenia i przeciwwskazania

 

Popularność oksybrazji bazuje między innymi na tym, że jest to zabieg, który można wykonać „z marszu”. Nawet na kilka godzin przed ważną uroczystością poddanie się peelingowi wodno-tlenowemu będzie dobrym pomysłem. Po oksybrazji nie pozostają zaczerwienienia, a sam zabieg przebiega łagodnie, bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Należy jednak mieć na uwadze, że istnieją pewne przeciwwskazania, które mogą czasowo dyskwalifikować z oksybrazji, a są to:

  • Infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe (w tym wirus opryszczki);

  • Aktywne stany zapalne w obrębie skóry poddawanej oksybrazji;

  • Ogólne złe samopoczucie połączone ze stanem gorączkowym;

  • Aktywna antybiotykoterapia oraz do 5 dni po jej zakończeniu;

  • Ostre, podostre i przewlekłe zapalenie zatok.

 

Cennik zabiegu oksybrazja:

                     Oksybrazja                                
Twarz 130 zł                
Twarz, szyja, dekolt 150 zł  

 

Oksybrazja

Peeling wodno tlenowy przeznaczony dla każdego rodzaju cery.

Idealne odświeżenie i nawilżenie skóry.

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe