Depilacja laserowa całe ciało

Kriolipoliza Kraków 

Kriolipoliza Kraków - czyli zamrażanie tłuszczu

Żaden zabieg, żadna cudowna metoda ani procedura medyczna nie będzie tak skuteczna jak wytężona praca na siłowni w połączeniu z dobrze opracowaną przez specjalistę dietą. To długie dni ciężkiej wytężonej pracy i rygorystycznego odmawiania sobie wielu ulubionych potraw. To absolutna podstawa. Niestety, dla większości z nas ta podstawa jest absolutnie niedostępna. Bieganie, po zatłoczonych ulicach miasta to pewna metoda na zatrucie się spalinami a ćwiczenia w ciasnym mieszkaniu spowodują że sąsiedzi pod lub nad nami natychmiast rzucą się ze skargami. Dobra dieta również jest ciężko osiągalna, większość specjalistów sugeruje robienie sobie wielu mniejszych posiłków. Przygotowanie tych posiłków oraz przerywanie dnia np. 5 razy na małe posiłki przy 8 lub 10 godzinnej codziennej pracy jest czynnością praktycznie niemożliwą do zrealizowania.

Kriolipoliza sama z siebie nie zastąpi siłowni ani diety. Nic nie jest w stanie przebić naturalnego, bardzo powolnego i zbalansowanego odchudzania się. Czym więc jest Kriolipoliza? Jest to medyczna metoda na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez umiejętne zamrożenie niechcianych tkanek.

Następnie po paru tygodniach od zabiegu martwe cząstki tłuszczu ulegną wypłukania przez organizm pacjenta. To nie jest magiczny środek który sprawi że pacjent w ciągu jednej nocy stanie się chudy. To tylko (i aż) najnowocześniejsza ludzka technologia która działa. I to działa skutecznie.  

Kriolipoliza Cooltech

 

Kiedy krolipoliza jest polecanym zabiegiem?

Krolipoliza to nowoczesny zabieg który zalecany jest w dwóch możliwych przypadkach. Pierwszym z nich są względy medyczne – czasem tkanka tłuszczowa gromadzi się w szczególnie niebezpiecznych dla organizmu ludzkiego miejscach, jeśli zagęszczenie tych niechcianych tkanek jest szczególnie wysokie w danym miejscu może to doprowadzić do zaburzeń krążenia krwi, problemów z sercem i wielu innych przypadłości. Dlatego czasami lekarze zlecają zabieg krolipolizy w celach medycznych. 

Drugim przypadkiem są sytuacje natury estetycznej. Cześć ludzi (zarówno kobiet jak i mężczyzn)  nie czuje się pewnie w swoim ciele. Jeśli usunięcie nad wymiarowego tłuszczu ma poprawić samopoczucie pacjenta i sprawić że osoba poddająca się takiemu zabiegowi nabierze więcej pewności siebie, to krolipoliza jest jak najbardziej polecaną operacją.

Na jakich fragmentach ciała stosuję się krolipolizę?

Krolipolizę można stosować wszędzie tam gdzie posiadamy za dużą ilość tkanek tłuszczowych. Do najczęściej wybieranych miejsc należą: brzuch, uda, łydki, ramiona, plecy oraz podbródek. Praktycznie wszystkie punkty na ludzkim ciele mogą zostać poddane krolipolizie, jako że zabieg jest nieinwazyjny nie powoduję on długoterminowych konsekwencji dla zdrowia i wszystkie ślady jakie pojawiają się po zabiegu, zazwyczaj szybko znikną.

Kriolipoliza Kraków - kiedy zabieg nie jest możliwy?

Zabieg kriolipolizy może nie być możliwy do przeprowadzenia w sytuacji kiedy przeprowadzona operacja mogłaby się wiązać z zagrożeniem dla pacjenta. Rany na skórze, otarcia oraz choroby skórne są najczęstszymi powodami do rezygnacji z zabiegu. Chorobami dyskwalifikującymi są również: alergia, problemy z krzepliwością krwi, nowotwory, epilepsja, choroby serca, cukrzyca. Istnieje jeszcze wiele innych przypadłości medycznych które mogą spowodować konieczność odłożenia zabiegu w czasie. Panie w ciąży nie powinny poddawać się kriolipozie.

Jeśli są Państwo świeżo po przyjętej szczepionce lub z jakiejkolwiek innego powodu wasz organizm nie jest w 100% wypoczęty i w pełni dysponujący całym swoim potencjałem zalecamy wstrzymanie się z kriolipozą. Mimo że jest to zabieg raczej nieinwazyjny to wciąż kriolipoza może tymczasowo osłabić organizm.

Kriolipoliza Kraków - skuteczność zabiegu

Zabieg kriolipolizy powoduję wyraźną różnicę w objętości masy tkanki tłuszczowej już po pierwszej przeprowadzonej kuracji. Badania wykazały że jednorazowa wizyta powodują spadek tłuszczu na docelowej kończynie o nawet 40% (Od 20 do 40% dla dokładności). Na pojedynczej lokalizacji można dokonać maksymalnie do 6 zabiegów, choć każdy z nich powinien być konsultowany ze specjalistą i w większości przypadków docelowy efekt powinien być osiągnięty po dużo mniejszej liczbie wizyt.

Kriolipoliza Kraków - przygotowanie przed zabiegiem 

Przed rozpoczęciem zabiegu najważniejsze jest ustalenie czy kriolipoliza będzie w pełni bezpieczna dla pacjenta. Odbywa się to poprzez rozmowę, konsultację i wypełnienie ankiety z przeprowadzającym zabieg specjalistą. Należy przypomnieć sobie wszystkie przebyte choroby oraz przygotować listę obecnie zażywanych leków.

Jak wygląda sam zabieg kriolipolizy? Czy jest bolesny?

Jeśli rozmowa kwalifikująca przeszła pozytywnie, wybrane miejsce na ciele które ma zostać poddane zabiegowi zazwyczaj poddawane jest lekkiemu masażowi, następnie nakłada się specjalną matę ochraniającą skórę i rozpoczyna się proces schładzania skóry. W tym momencie poczują Państwo uczucie chłodu. Proces schładzania może trwać do 50 minut. Kiedy tkanki tłuszczowe zostaną odpowiednio schłodzone, urządzenie wyemituję falę uderzającą która ma za zadanie wyeliminować tkanki tłuszczowe, dla pacjenta może się to wiązać z lekkim uczuciem dyskomfortu. Cały proces nie jest bolesny, sugerujemy pomyśleć o tym jak o wizycie u dentysty z pełnym znieczuleniem – zwłaszcza osoby poddające się zabiegowi pierwszy raz będą czuły się mocno niekomfortowo. Zaznaczamy jeszcze raz – zabieg nie jest bolesny!

Czego spodziewać się po udanym zabiegu kriolipolizy w Krakowie?

Tkanki tłuszczowe wciąż znajdują się w naszym organizmie ale są obecnie nie funkcjonujące, zamrożone i zniszczone. System immunologiczny pacjenta zacznie skutecznie pozbywać się tego rodzaju tkanek gdyż potraktuje je jako niepożądane. To oznacza że po 4 do 6 tygodniach zabieg zostaje w pełni zakończony w sposób naturalny. Obszar poddany krolipolizie jest widocznie chudszy, bez żadnej inwazyjnej metody, całość odbyła się bez potrzeby choćby jednego cięcia skalpela.  

Gdy organizm będzie pozbywał się tkanek pacjent powinien zadbać o to żeby się nie przemęczać. Nie obciążajmy dodatkowo organizmu w żaden sposób, najlepiej jest przełożyć wszystkie zabiegi w solarium, odłożyć na później stosowanie peelingów chemicznych.

W celu przyśpieszenia pozbywania się tkanek i dla ogólnej poprawy zdrowia silnie polecamy dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu. Woda to najtańszy kosmetyk!

Powikłania po zabiegu kriolipolizy

Kriolipoliza nie powoduję żadnych trwałych powikłań. Nie jest to zabieg szczególnie niebezpieczny dla organizmu, jednak jak każda procedura medyczna – nawet tak mało inwazyjna jak kriolipoliza, również ten zabieg niesie ze sobą parę niepożądanych symptomów.

Skóra w chłodzonym miejscu przez pierwsze parę dni będzie zasiniona, może pojawić się siniak. Skóra w tym miejscu będzie obolała i wrażliwa. Wszystko minie po paru dniach od leczenia, a jedyną radą jest oszczędzanie siebie i upływ czasu. W razie potrzeby możemy użyć lekkich okładów ziołowych w celu redukcji siniaka, jednak wszystkie zażywane leki powinny być skonsultowane ze specjalistą wykonującym zabieg.

Czy warto poddać się kriolipolizie? Czy zabieg jest tani?

Zabieg jest dużo tańszy od inwazyjnych metod odchudzania. Zarówno pod względem czasu, stresu jak i wydanych pieniędzy kriolipoliza będzie dużo tańsza od interwencji chirurgicznej. Chociaż nic nie jest w stanie przebić wartości oferowanej przez regularne ćwiczenia i dietę, stosowanie kriolipolizy w dodatku do powyższych przyniesie bardzo dobre, widoczne rezultaty. 

Odchudzanie się jest bardzo skomplikowanym procesem. Każda zmiana swojego ciała, zwłaszcza tak drastyczna wiążę się z problemami i wyzwaniami. Kriolipoliza oraz specjalna dieta i wyspecjalizowane ćwiczenia odchudzające to tylko ułamek pełnego wachlarza możliwości jakie oferują dzisiaj nowoczesna technologia. Pojedynczy zabieg kriolipolizy nie sprawi że pacjent magicznie stanie się chudy. Odchudzanie to cała seria czynności a kriolipoliza jest jedynie bardzo ważnym ale pojedynczym elementem skomplikowanej układanki jaką jest ludzkie zdrowie. 

Kriolipoliza Kraków na co trzeba zwrócić uwagę?

Tylko wykwalifikowany personel jest uprawiony do wykonywania tego zabiegu. 

Sprzęt używany do kriolipolizy powinien być odpowiednio przetestowany oraz posiadać szereg niezbędnych certyfikatów. Przed umówieniem się na wizytę w salonie należy się upewnić że zarówno sam zabieg jest prowadzony przez kompetentną osobę jak i użyty sprzęt jest w pełni funkcjonalny oraz bezpieczny. Unikajmy jak ognia podejrzanych salonów i budżetowych podrabianych chińskich urządzeń!

Kriolipoliza Kraków – gdzie uzyskać więcej informacji?

W powyższym artykule postaraliśmy się przybliżyć państwu czym jest Kriolipoliza. Jednak tekst nigdy nie będzie w pełni wystarczający, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, na dowolny temat powiązany z kriolipoliza to zachęcamy do kontaktu: telefonicznego, osobiście w salonie lub poprzez e-mail. Wyjaśnimy dokładnie cały proces, rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Upewnimy się że przed rozpoczęciem zabiegu będą Państwo w 100% świadomi wszystkich aspektów towarzyszących operacji oraz jej możliwych efektów.

Kriolipoliza, podsumowanie wady i zalety

Kriolipoliza ma wiele zalet, jest bezinwazyjna, nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji oraz jej zastosowanie nie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Warto jednak uświadomić sobie że istnieją również wady poddania się tej operacji. Przede wszystkim bardzo ciężko jest przewidzieć dokładny efekt, choć ten będzie widoczny to ciężko jest powiedzieć jak bardzo gdyż każdy człowiek jest nieco inny, inaczej reaguję na dokładnie tą samą procedurę medyczną. Drugą istotną wadą jest fakt że Kriolipoliza sama z siebie nie zastąpi odchudzania – zabieg pomoże w jednym określonym miejscu ale wciąż powinni Państwo zadbać o utrzymanie diety oraz codzienne ćwiczenia.

Podsumowując – kriolipoliza w Krakowie jest wartościowym, efektywnym zabiegiem który polecany jest jako element wspierający dla każdej osoby pragnącej się odchudzić.

Kriolipoliza Kraków  - Tel. 516 358 485

Kriolipoliza - Yotube Shorts

Kriolipoliza - Kraków. Zamrażanie tkanki tłuszczowej. Redukcja tłuszczu. Tel.730 111 121 . Opinie

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe