Fala Radiowa Kraków

 

 

Fale radiowe znajdują swoje zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej pod postacią radiofrekwencji. To jeden z zabiegów, który zaliczany jest do grupy liftingów bez skalpela ze względu na swoją skuteczność i bezinwazyjność. Fala radiowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, które chcą na dłużej zachować młody wygląd skóry, zahamować procesy starzenia i wspomóc proces odchudzania. To zabieg uniwersalny, który można wykonać na różne partie ciała.

 

Fala radiowa – co to jest radiofrekwencja?

 

Radiofrekwencja – szerzej znana jako „fala radiowa” – to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości od 1 do 7 MHz. O wysokości częstotliwości promieniowania decyduje osoba kwalifikująca do zabiegu, a im niższa częstotliwość, tym głębsze wnikanie do skóry. Takie fale „podgrzewają” włókna kolagenowe, mięśnie i tkankę tłuszczową, co przejawia szerokie spektrum korzyści, Cała procedura radiofrekwencji bazuje na zjawiskach termicznych – ciepło stymuluje mięśnie do odbudowy, włókna kolagenowe do pracy, a tkankę tłuszczową do zmniejszenia objętości. Ostateczna forma zabiegu, jak i częstotliwość fali radiowej zależy od tego, jaki rejon poddawany jest radiofrekwencji i jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

 

Jakie efekty dają fale radiowe?

 

Efekty fali radiowych zobaczymy zarówno tuż po zabiegu, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Natychmiastowo widoczna będzie poprawa jędrności i napięcia oraz uelastycznienie skóry. Wizualnie pacjent młodnieje o kilka, a nawet kilkanaście lat, procesy starzenia zostaną znacznie zahamowane. Po kilku zabiegach zauważyć można również poprawa owalu twarzy oraz wyszczuplenie sylwetki. Cellulit zostaje wyraźnie zredukowany, a boczki i fałdki zmniejszają się w obrębie radiofrekwencji. Efekt ten można znacznie wydłużyć, a nawet utrwalić, jeśli do fal radiowych dodana zostanie zbilansowana dieta i odpowiednia aktywność fizyczna. Zauważany jest także wzrost tempa przemiany materii, co dodatkowo wspiera proces odchudzania.

 

Fala radiowa – zalecenia i przeciwwskazania

 

Fala radiowa powinna być rozważona przez wszystkie osoby, które chcą uzyskać efekt anti-age. Z jednej strony możliwe jest wizualne odmłodzenie się, a z drugiej – oznaki starzenia zostaną zahamowane. W ten sposób można spłycić zmarszczki (w tym „kurze łapki”), poprawić owal twarzy, podnieść kontur i ujednolicić strukturę skóry. Wyraźnie zredukowane są oznaki zmęczenia – niejednolity kolor skóry i „worki” pod oczami. To także dobry sposób, by zmniejszyć obwody i zredukować cellulit w problematycznych miejscach – na udach, brzuchu, pośladkach czy ramionach. Zabieg ten nie może być jednak wykonywany u każdego – radiofrekwencja ma swoje przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres karmienia piersią;

 • Choroby nowotworowe i chemioterapia do 5 lat przed falami;

 • Obecność rozrusznika lub metalowych implantów w ciele;

 • Aktywne infekcje grzybicze, bakteryjne lub wirusowe;

 • Nadciśnienie, nieuregulowana cukrzyca;

 • Zaburzenia krzepliwości krwi;

 • Zapalenie skóry, stawów i kości;

 • Epilepsja, nadczynność tarczycy;

 • Obecność złotych nici (nici liftingujące);

 • Botoks wykonany do 9 miesięcy przed falami;

 • Wypełnienia w miejscu zabiegowym.

Cennik zabiegu falą radiową:

Fale Radiowe
Twarz 150 zł  
Twarz, szyja, dekolt 170 zł  

 

 

Fale Radiowe ciało
Brzuch lub pośladki 100 zł  
Uda 150 zł  
Piersi 120 zł

 

Fala radiowa Kraków Ruczaj Dębniki. Promocja - Tel. 516 358 485

FALA RADIOWA

FALA RADIOWA - Kraków, Krowodrza, Śródmieście. PERFECT ESTETIC. Zabieg odmładzający twarz od 120 zł

 Pełna pielęgnacja twarzy. Skuteczna likwidacja zmarszczek.

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Light Sheer Duet
Depilacja laserowa Light Sheer Duet

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe