Depilacja laserowa całe ciało

Fala Radiowa Kraków

 

 

Fale radiowe znajdują swoje zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej pod postacią radiofrekwencji. To jeden z zabiegów, który zaliczany jest do grupy liftingów bez skalpela ze względu na swoją skuteczność i bezinwazyjność. Fala radiowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, które chcą na dłużej zachować młody wygląd skóry, zahamować procesy starzenia i wspomóc proces odchudzania. To zabieg uniwersalny, który można wykonać na różne partie ciała.

 

Fala radiowa – co to jest radiofrekwencja?

 

Radiofrekwencja – szerzej znana jako „fala radiowa” – to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości od 1 do 7 MHz. O wysokości częstotliwości promieniowania decyduje osoba kwalifikująca do zabiegu, a im niższa częstotliwość, tym głębsze wnikanie do skóry. Takie fale „podgrzewają” włókna kolagenowe, mięśnie i tkankę tłuszczową, co przejawia szerokie spektrum korzyści, Cała procedura radiofrekwencji bazuje na zjawiskach termicznych – ciepło stymuluje mięśnie do odbudowy, włókna kolagenowe do pracy, a tkankę tłuszczową do zmniejszenia objętości. Ostateczna forma zabiegu, jak i częstotliwość fali radiowej zależy od tego, jaki rejon poddawany jest radiofrekwencji i jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

 

Jakie efekty dają fale radiowe?

 

Efekty fali radiowych zobaczymy zarówno tuż po zabiegu, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Natychmiastowo widoczna będzie poprawa jędrności i napięcia oraz uelastycznienie skóry. Wizualnie pacjent młodnieje o kilka, a nawet kilkanaście lat, procesy starzenia zostaną znacznie zahamowane. Po kilku zabiegach zauważyć można również poprawa owalu twarzy oraz wyszczuplenie sylwetki. Cellulit zostaje wyraźnie zredukowany, a boczki i fałdki zmniejszają się w obrębie radiofrekwencji. Efekt ten można znacznie wydłużyć, a nawet utrwalić, jeśli do fal radiowych dodana zostanie zbilansowana dieta i odpowiednia aktywność fizyczna. Zauważany jest także wzrost tempa przemiany materii, co dodatkowo wspiera proces odchudzania.

 

Fala radiowa – zalecenia i przeciwwskazania

 

Fala radiowa powinna być rozważona przez wszystkie osoby, które chcą uzyskać efekt anti-age. Z jednej strony możliwe jest wizualne odmłodzenie się, a z drugiej – oznaki starzenia zostaną zahamowane. W ten sposób można spłycić zmarszczki (w tym „kurze łapki”), poprawić owal twarzy, podnieść kontur i ujednolicić strukturę skóry. Wyraźnie zredukowane są oznaki zmęczenia – niejednolity kolor skóry i „worki” pod oczami. To także dobry sposób, by zmniejszyć obwody i zredukować cellulit w problematycznych miejscach – na udach, brzuchu, pośladkach czy ramionach. Zabieg ten nie może być jednak wykonywany u każdego – radiofrekwencja ma swoje przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres karmienia piersią;

 • Choroby nowotworowe i chemioterapia do 5 lat przed falami;

 • Obecność rozrusznika lub metalowych implantów w ciele;

 • Aktywne infekcje grzybicze, bakteryjne lub wirusowe;

 • Nadciśnienie, nieuregulowana cukrzyca;

 • Zaburzenia krzepliwości krwi;

 • Zapalenie skóry, stawów i kości;

 • Epilepsja, nadczynność tarczycy;

 • Obecność złotych nici (nici liftingujące);

 • Botoks wykonany do 9 miesięcy przed falami;

 • Wypełnienia w miejscu zabiegowym.

Cennik zabiegu falą radiową:

Fale Radiowe
Twarz 150 zł  
Twarz, szyja, dekolt 170 zł  

 

 

Fale Radiowe ciało
Brzuch lub pośladki 100 zł  
Uda 150 zł  
Piersi 120 zł

 

Fala radiowa Kraków Ruczaj Dębniki. Promocja - Tel. 516 358 485

FALA RADIOWA

FALA RADIOWA - Kraków, Krowodrza, Śródmieście. Zabieg odmładzający twarz od 120 zł

 Pełna pielęgnacja twarzy. Skuteczna likwidacja zmarszczek.

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe