Depilacja laserowa całe ciało

  

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 

 

Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w naszej placówce. Jest nieinwazyjny, cechuje się wysokim bezpieczeństwem i skutecznością widoczną już po pierwszym zabiegu. Kontrolowane wkłucia sterylnymi igłami stymulują skórę do regeneracji, tym samym zwiększając elastyczność i jędrność skóry. Dodatkowo, przebarwienia zostają rozświetlone, koloryt skóry staje się ujednolicony, a kontur twarzy zostaje wymodelowany.

 

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

 

Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczny i nieinwazyjny sposób na rewitalizację i odmłodzenie skóry. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć poprawę jędrności i elastyczności oraz rozświetlenie cery. Jest to możliwe dzięki wykonaniu tysięcy drobnych, niewidocznych nakłuć bardzo cienkimi, sterylnymi, jednorazowymi igłami montowanymi w urządzeniu do mezoterapii. Organizm odbiera powstałe w wyniku nakłuć mikrokanaliki jako perforacja skóry, która wymaga odnowienia i regeneracji. Równocześnie poprzez wkłucia wprowadzane są specjalne preparaty odżywcze, które omijają barierę naskórka i błyskawicznie się wchłaniają. Choć mowa tu o igłach i ukłuciach, to całość jest praktycznie bezbolesna, a uczucia towarzyszące podczas zabiegu przypominają wykonywanie tatuażu. Mezoterapia mikroigłowa cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i u mężczyzn.

 

Jak przebiega mezoterapia mikroigłowa?

 

Pierwszym krokiem do przeprowadzenia zabiegu jest konsultacja ze specjalistą, która będzie wykonywać mezoterapię igłową. Specjalista przedstawi informacje na temat dokładnego przebiegu mezoterapii i ocenia stan skóry, która będzie poddana zabiegowi. Następnie pojawiają się pytania odnośnie zdrowia pacjenta w celu zdiagnozowania ewentualnych przeciwwskazań wykluczających lub czasowo zawieszających zabieg. Jeśli nie będzie czynników dyskwalifikujących, możliwe będzie przystąpienie do mezoterapii. Nim jednak to nastąpi, skóra smarowana jest maścią znieczulającą, by po około 15-20 minutach przystąpić do nałożenia preparatów. Posmarowana skóra jest nakłuwana, tworząc mikrokanaliki, a cały zabieg trwa około 30-35 minut. Po zabiegu na cały obszar nakłuć nakładany jest łagodzący krem, który przyspiesza procesy regeneracji skóry. Po maksymalnie dwóch dniach zaczerwienienia całkowicie znikają z obszaru mezoterapii.

 

Efekty po mezoterapii mikroigłowej

 

Mezoterapia mikroigłowa nazywana jest nieinwazyjnym liftingiem – nie bez przyczyny. Już po pierwszym zabiegu zauważyć można odmłodzony wygląd skóry i poprawiony owal twarzy. Dzieje się tak, ponieważ fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność, odżywienie i napięcie skóry. Powstające wskutek zabiegu mikrokanaliki są bardzo szybko regenerowane, co dodatkowo stymuluje organizm do wytworzenia trwalszej, bardziej odpornej na niekorzystne czynniki warstwy skórnej. Pobudzone naczynia krwionośne zwiększają mikrokrążenie, co w sposób holistyczny korzystnie wpływa na wygląd i odżywienie skóry. Ostateczne efekty można wyraźnie zauważyć po około 3-5 zabiegach, które są wykonywane w odstępie 4-6 tygodni. Wypłycenie zmarszczek i blizn, poprawa kolorytu skóry, wygładzenie i lepsze odżywienie skóry to tylko niektóre z efektów mezoterapii.

 

Czy mezoterapia mikroigłowa jest bolesna lub niebezpieczna?

 

Część pacjentów słysząc o igłach i nakłuwaniu skóry obawia się, że zabieg może być dość bolesny, a sama procedura okaże się mocno inwazyjna. Obawy te przejawiają głównie osoby, które nie miały wcześniej styczności z kosmetologią i medycyną estetyczną. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który jest nieinwazyjny – lifting i uelastycznienie skóry następuje bez operacji, a nawet bez narkozy. Aby zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort, aplikujemy maść znieczulającą na obszar skóry. Dzięki temu podczas mezoterapii nie odczuwa się bólu czy pieczenia, a ewentualny dyskomfort bardzo szybko znika. Procedura jest bezpieczna dzięki wykwalifikowanemu zespołowi z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Każdy sprzęt jest sterylnie czysty, a igły po wykonaniu zabiegu są wymieniane w trosce o zdrowie pacjentów.

 

Mezoterapia mikroigłowa – zalecenia i przeciwwskazania

 

Po wykonaniu zabiegu rekomendowane jest stosowanie silnie natłuszczających kremów oraz maści regenerujących skórę. Przez najbliższy dzień należy unikać miejsc mocno zanieczyszczonych, warto też wstrzymać się z basenem i wysiłkiem fizycznym. Przez 7 dni od mezoterapii nie powinno się wykonywać peelingów i złuszczania skóry, należy unikać miejsc nasłonecznionych, nie powinno się korzystać z sauny. Przez najbliższe 3-4 tygodnie należy stosować krem z wysokim filtrem w przypadku ekspozycji na słońce. Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby, które przejawiają następujące przeciwwskazania:

  • Ciąża i okres karmienia piersią;

  • Aktywne zapalenie skóry, np. atopowe zapalenie skóry, trądzik;

  • Infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe (w tym wirus opryszczki);

  • Nieustabilizowana cukrzyca, leczenie nowotworowe;

  • Tendencje do powstawania bliznowców;

  • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;

  • Choroby krwi: hemofilia, anemia, czerwienica, talasemia, trombofilia.

                                                                 

  • Mezoterapia MikroigłowaKraków Ruczaj - Dębniki. PROMOCJA - Tel. 516 358 485

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - Kraków, Krowodrza, Śródmieście. Odmładzanie, ujędrnianie skóry. 

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe