Depilacja laserowa całe ciało

Kosmetyczka Kraków. Ruczaj - Dębniki 

 

 

PEELING KAWITACYJNY KRAKÓW

 

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na różne rodzaje zanieczyszczeń i szkodliwych czynników. Zwykłe przemywanie twarzy czy manualne peelingi wykonywane w domu nie poradzą sobie z zanieczyszczeniami, które wniknęły w głębokie warstwy skóry. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest peeling kawitacyjny wykonywany w naszej placówce. To jeden z najpopularniejszych zabiegów, który przynosi wyraźną poprawę kondycji skóry już po pierwszym peelingu.

 

Co to jest peeling kawitacyjny?

 

Peeling kawitacyjny, zwany też po prostu kawitacją, to zabieg polegający na dogłębnym oczyszczeniu skóry. Jest to bezbolesny sposób na pozbycie się nagromadzonych w głębokich warstwach skóry zanieczyszczeń oraz na złuszczenie martwego naskórka. To znacznie lepsza i skuteczniejsza metoda od manualnych peelingów wykonywanych w domu, dająca skuteczniejsze rezultaty. Sekret zabiegu tkwi w ultradźwiękach i specjalnie dobranych preparatach, które wzmacniają efekt kawitacji. Ultradźwięki w połączeniu z preparatami rozbijają martwy naskórek, jednocześnie wypychając nagromadzone w głębszych warstwach zanieczyszczenia. Cały zabieg trwa około 60-75 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Po zabiegu może wystąpić punktowe zaczerwienienie, które w ciągu kilku godzin zniknie.

 

Co daje peeling kawitacyjny?

 

Efekt kawitacji widać już po pierwszym zabiegu – skóra jest rozświetlona, jaśniejsza i oczyszczona. Kondycja cery ulega znacznej poprawie, dzięki czemu twarz wygląda młodo i zdrowo. Usunięty martwy naskórek hamuje namnażanie się bakterii, dzięki czemu cały proces pogłębienia zanieczyszczeń zostaje zatrzymany. Sebum skóry zostaje uregulowane, wolniej dochodzi do przetłuszczenia i nagromadzenia łoju. Samo zjawisko kawitacji stymuluje organizm do produkcji limfy, która ujędrnia i uelastycznia skórę. Przy regularnie wykonywanym peelingu kawitacyjnym możliwe jest też wygładzenie płytkich zmarszczek i kurzych łapek. Wykonywany co 2-3 miesiące peeling kawitacyjny to doskonałe uzupełnienie domowych metod dbania o cerę. Zabieg najczęściej wykonuje się na twarz, jednak z powodzeniem można zastosować kawitację na szyję i dekolt.

 

Kawitacja – rekomendacje i przeciwwskazania

 

Kawitacja często stanowi wstęp do innych zabiegów oczyszczających i regenerujących skórę. To zalecany krok z uwagi na jeszcze lepsze przygotowanie skóry do wchłaniania i pracy z preparatami kosmetycznymi. Ani wcześniejsze przygotowanie, ani użycie maści ze znieczuleniem nie jest konieczne, nie jest wymagana też rekonwalescencja. Należy jednak pamiętać, by w okresie nasłonecznienia stosować krem ochronny z filtrem. Przez kilka dni po peelingu zaleca się też unikania miejsc szczególnie zanieczyszczonych lub z obecnością chemii (np. baseny). Zanim specjalista przystąpi do kawitacji, konieczna jest weryfikacja pod kątem przeciwwskazań – najpowszechniejsze z nich to:

  • Ciąża i okres karmienia piersią;

  • Obecność metalowych implantów lub rozrusznika;

  • Choroba nowotworowa lub jej leczenie w przeciągu ubiegłych 5 lat;

  • Stany zapalne skóry: grzybicze, bakteryjne lub wirusowe;

  • Zakrzepowe zapalenie żył;

  • Zaburzenia pracy serca;

  • Osteoporoza, epilepsja, gruźlica.

Peeling kawitacyjny
Twarz 100 zł  
Twarz, szyja, dekolt 120 zł                      
Jako uzupełnienie innego zabiegu                   45 zł

 

Peeling kawitacyjny

Zabieg na twarz, szyję i dekolt w promocyjnej cenie wraz z sonoforezą 100 zł.

Zapraszamy.

Oferta zabiegów
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer
Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja tkanki tłuszczowej

Odmładzanie skóry
Odmładzanie skóry

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja twarzy

Zabiegi ujędrniające antycelulitowe
Zabiegi ujędrniające antycelulitowe

Bony podarunkowe
Bony podarunkowe